Q-Install
Kompleksowe usługi ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji do zastosowań biznesowych i indywidualnych.

Firma Q-Install Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie serwisu, dostaw oraz montażu instalacji sanitarnych. Nasze zadania realizujemy poprzez własne zespoły inżynierskie, począwszy od przygotowania wycen oraz facility management po sprawne prowadzenie i koordynowanie prac montażowych a na usługach serwisowych kończąc. Doświadczona i wysoko wyspecjalizowana kadra jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom technicznym.

Doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych

Firma Q-Install Sp. z o.o. przygotuje dla Państwa szczegółowe raporty z analizy zaprojektowanych rozwiązań technicznych w zakresie instalacji sanitarnych. Wynikiem takich analiz są raporty nt. efektywności, energooszczędności oraz kosztów inwestycyjnych zaprojektowanych rozwiązań technicznych. Na tej podstawie, nasi specjaliści mogą przygotować propozycje zmian, które miałyby na celu ulepszenie rozwiązań bądź ograniczenie kosztów inwestycyjnych.

Instalacje chłodnicze

W ramach instalacji chłodniczych realizujemy dostawę i montaż kompletnych systemów chłodniczych dla różnego rodzaju obiektów.

Instalacje klimatyzacji

Klimatyzacja kojarzona jest zazwyczaj z chłodzeniem powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Firma Q-Install Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem kompletnych systemów mających na celu stworzenie dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach. W zakresie instalacji klimatyzacyjnych oferujemy pełen zakres urządzeń, począwszy od tych najprostszych po systemy centralne, a na klimatyzacji precyzyjnej kończąc.

Instalacje wentylacyjne

W tym obszarze działalności, oferujemy pełen zakres dostawy kompletnych systemów wentylacyjnych (centrale wentylacyjne, wentylatory, kanały wentylacyjne – w wykonaniu z blachy, wełny szklanej, itp., osprzęt wentylacyjny, nawilżacze), mających na celu zapewnienia wymiany powietrza zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędnego do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju instalacje wentylacji pożarowej.

Instalacje sanitarne

Firma Q-Install Sp. z o.o. oferuje również pełen zakres usług w zakresie instalacji sanitarnych – instalacje grzewcze, instalacje ciepła technologicznego oraz instalacje wodno-kanalizacyjne.

Automatyka

W ramach systemów automatyki, proponujemy dostawę i montaż systemów regulacji i nadzoru instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pozostałych instalacji sanitarnych. W tym celu wykorzystujemy najnowsze rozwiązania z zakresu techniki oraz oprogramowania.